Altamura Taş Kaplama

Altamura Kültür Taşı

katacak Altamura Kültür Taşı, Altamura Taşı dekorunuza uygun konsept bir duvar dekorasyon malzemesidir. Kültür Taşı Altamura onlarca kültür taşı çeşitlerinin yanında 6 adet renk seçeneğine sahip. Yeni ve eskinin buluştuğu tasarımıyla Altamura kültür taşı kaplama yaşam alanlarınıza hava katacaktır. Modern görünümü ile gözlere hitap eden Altamura taş kaplama uzun yıllar renk ve doku kaybetmez, bakım gerektirmeden kullanılabilir. Sena Mimarlık kültür taşı üretimi ile Altamura dekoratif taş ve kültür taşı çeşitlerine uygun ve kaliteli hizmet ile firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Altamura Kültür Taşı Uygulama

Kültür taşı Altamura Sena Mimarlık uygulamalarımız

Altamura Kültür Taşı Çeşitleri

Altamura taş kaplama 4 adet renge sahip

Altamura Taş Kaplama

Duvar Taş kaplama ürünlerinize tarihi bir görünüm sunar. Mekanlarınıza güçlü yapı vurgusunu vererek yaşam alanlarınıza özgün bir atmosfer katar. Doğal taşların etkileyici dokusunu, daha hafif, ekonomik ve yıllar sonra bile bakım gerektirmez haliyle Altamura kültür taşları restoran, kafe, ofis, mağaza iç ve dış cephe kaplama uygulamalarında son derece dekoratif ürünlerdir. Altamura kültür taşı fiyatları, dekoratif taş uygulama ve ürünleri ile ilgili bilgi için dekoratif taş kaplama firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaplama Alanı
İstenilen m² alanlarınca
Derz Ölçüsü
0.5 – 1 cm
Ağırlık (kg / m²)
~ 25-30 kg / m²
Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti
Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi
Montaj
İdeal kıvamlı bağlayıcı harç
Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı
Kalınlık
~ 1 – 2,5 cm
UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez
Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez
Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

DERZ modelleri

Seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..