Ladrillo Tuğla Duvar Paneli

Ladrillo Tuğla Panel

Ladrillo tuğla panel, Ladrillo panel doğal tuğla görünümlü dekoratif duvar kaplama panelidir. Mekanlarına country bir tarz katmak isteyenlerin tercihi Tuğla Duvar Paneli Ladrillo, duvarın klasik etkilerinden uzaklaşmak, farklı bir atmosfer yaratmak isteyenler için. Duvar tuğla panel kaplama fiberglass ve polyester, mastik ile üretilmiş, dekoratif duvar panelleri dir. Antik eliptik ve yıllanmış hatlarını, uygulandığı mekana taşıyan Ladrillo dekoratif panel ortamınızda farklı bir asalet duygusunu hakim kılıyor.

Ladrillo Tuğla Kaplama Çeşitleri

Ladrillo dekoratif Tuğla duvar panel ürünümüz 9 adet modeline sahip.

Ladrillo Tuğla Panel Kaplama

Tuğla paneller ortalama 125×330 cm ölçülerinde olmakla birlikte modele göre değişkenlik gösterir ve düz plakalardan oluşur. Vidalanarak monte edilen dekoratif duvar panelleri hafif yapısı sayesinden duvar yüzeyine ağırlık vermez ve dilerseniz başka bir yüzeye Ladrillo tuğla panel kaplama yapabilirsiniz. Ladrillo tuğla panel fiyatları, dekoratif tuğla panel uygulama ve ürünleri ile ilgili bilgi için Sena Mimarlık dekoratif tuğla panel üretim firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Panel Ölçüleri
135×330 cm

Derz Ölçüsü

Panel Kaplama Alanı
3,64 m²

Ağırlık (kg / m²)
~ 5-7 kg / m²

Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti

Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi

Montaj
Çivi Tabancası veya Vidalama

Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı

Kalınlık
~ 1 – 3,5 cm

UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez

Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez

Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

Ladrillo tuğla panel duvar kaplama fiyatları ? Ladrillo tuğla panel fiyatları ne kadardır ? Fiberglasa tuğla panel nedir ? Taş panel kaplama nasıl yaptırabilirim ? gibi konularda bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.