Matera Taş Kaplama

Matera Kültür Taşı

Dekoratif duvar taş kaplama modellerinden Matera Kültür Taşı, Matera Taşı doğal ve aynı zamanda modern görünümüyle gözlere hitap eden taş kaplama ürünleridir. Köşeli ve iri yapısı güçlü yapı vurgusunu verebilmek için üretildi. Yaşam alanlarınıza harika motifler katacak kültür taşı Matera modelleri ile yaşam alanlarınıza hava katar. Matera dekoratif kültür taşları, doğal patlatma taşlara göre daha uygun ve uzun ömürlü, yıllar sonra bile bakım gerektirmeyen dekoratif taş kaplama ürünleridir.

Matera Kültür Taşı Uygulama

Kültür taşı Matera Sena Mimarlık uygulamalarımız

Matera Kültür Taşı Çeşitleri

Matera taş kaplama 6 adet renge sahip

Matera Taş Kaplama

Matera Kültür Taşı Uygulamaları şık ve dekoratif ev, ofis, kafeterya, avm, iş yerleri iç ve dış duvar kaplama ürünleridir. Matera duvar taşı kaplama ürünün 6 adet renk seçeneğinin bulunmasının yanında Türkiye’nin kaliteli ve uygun hizmet anlayışıyla müşterilerine şuan Sena Mimarlık Matera kültür taşı imalatı firmasının zengin duvar taş kaplama ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Kaplama Alanı
İstenilen m² alanlarınca
Derz Ölçüsü
0.5 – 1 cm
Ağırlık (kg / m²)
~ 25-30 kg / m²
Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti
Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi
Montaj
İdeal kıvamlı bağlayıcı harç
Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı
Kalınlık
~ 1 – 2,5 cm
UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez
Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez
Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

DERZ modelleri

Seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..