Natilus Taş Kaplama

Natilus Kültür Taşı

Dekoratif duvar taş kaplama modeli olan, Natilus Kültür Taşı, Natilus Taşı kum taşı dokusu ve düzensiz geometrik özgün bir görüntüye sahiptir. Kültür Taşı Natilus ürünün 6 adet renk seçeneği bulunuyor. Natilus taş duvar kaplama yıllar sonra bile renk dokusundan taviz vermeden, bakım gerektirmeden yıllara meydan okuyabilir. Kültür taşı kaplama kullanılan ürün ve uygulama şeklinin önemli olduğu bir alandır. Uzman ekip ve kaliteli ürün tercih edilmez ise istenilen estetik doku ve görünüm elde edilemeyebilir.

Natilus Kültür Taşı Uygulama

Kültür taşı Natilus Sena Mimarlık uygulamalarımız

Natilus Kültür Taşı Çeşitleri

Natilustaş kaplama 6 adet renge sahip

Natilus Taş Kaplama

Sena Mimarlık Natilus kültür taşı imalatı, duvar dekorasyonu alanında kalite ürün ve hizmeti sizlere sunuyor. Natilus taş kaplama ile çevrenizi değiştirerek, doğal görünümü ile gün içerisinde stresinizi alacak duvar kaplama çeşitleridir. Natilus kültür taşı fiyatları, dekoratif taş uygulama ve ürünleri ile ilgili bilgi için dekoratif taş kaplama firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaplama Alanı
İstenilen m² alanlarınca
Derz Ölçüsü
0.5 – 1 cm
Ağırlık (kg / m²)
~ 25-30 kg / m²
Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti
Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi
Montaj
İdeal kıvamlı bağlayıcı harç
Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı
Kalınlık
~ 1 – 2,5 cm
UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez
Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez
Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

DERZ modelleri

Seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..