Rotto Taş Duvar Paneli

Rotto Taş Panel

Rotto taş panel, Rotto panel çevrenizi değiştirecek, gün içerisinde stresinizi alacak doğal görünümlü dekoratif duvar kaplama panelidir. Doğal taşların ihtişamlı ve estetik görünümünü mekanlarınıza getiren taş duvar paneli ile doğanın insanda yarattığı duygusal dengeleme etkisi size de yansıyacaktır. Ortaçağ taş mimarisini yansıtan görünümleriyle Rotto taş paneller uzun yıllar bakım gerektirmeden doğal dokusu bozulmayan duvar taş kaplama malzemesidir. Taş görünümlü panel Rotto, ortalama 125x330cm ölçülerinde olmakla birlikte modele göre ölçüler değişmektedir.

Rotto Taş Kaplama Çeşitleri

Rotto dekoratif taş duvar panel ürünümüz 7 adet modeline sahip.

Rotto Taş Panel Kaplama

Taş duvar panelleri fiberglass, polyester ve mastik yapılı, düz plakalara halindedir. Vidalama ile monte edilen duvar dekorasyon ürünüdür. Rotto panel 6 adet seçeneğine sahip. Duvarın klasik görünümünden yorulup, farklı bir atmosfer arayanlar için Sena Mimarlık üretimi dekoratif duvar panelleri zengin renk ve desen çeşitleriyle size en uygun konseptinizi oluşturun. Rotto taş panel fiyatları, dekoratif taş panel uygulama ve ürünleri ile ilgili bilgi için Sena Mimarlık dekoratif taş panel üretim firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Panel Ölçüleri
135×330 cm

Derz Ölçüsü

Panel Kaplama Alanı
3,64 m²

Ağırlık (kg / m²)
~ 5-7 kg / m²

Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti

Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi

Montaj
Çivi Tabancası veya Vidalama

Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı

Kalınlık
~ 1 – 3,5 cm

UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez

Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez

Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

Rotto taş panel duvar kaplama fiyatları ? Rotto taş panel fiyatları ne kadardır ? Fiberglasa taş panel nedir ? Taş panel kaplama nasıl yaptırabilirim ? gibi konularda bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.