Rupe Taş Kaplama

Rupe Kültür Taşı

Dekoratif duvar taş kaplama modeli olan, Rupe Kültür Taşı, Rupe Taşı kum taşı dokusu ve düzensiz geometrik özgün bir görüntüye sahiptir. Kültür Taşı Rupe ürünün 6 adet renk seçeneği bulunuyor. Rupe taş duvar kaplama yıllar sonra bile renk dokusundan taviz vermeden, bakım gerektirmeden yıllara meydan okuyabilir. Kültür taşı kaplama kullanılan ürün ve uygulama şeklinin önemli olduğu bir alandır. Uzman ekip ve kaliteli ürün tercih edilmez ise istenilen estetik doku ve görünüm elde edilemeyebilir.

Rupe Kültür Taşı Uygulama

Kültür taşı Rupe Sena Mimarlık uygulamalarımız

Rupe Taş Kaplama

Sena Mimarlık Rupe kültür taşı imalatı, duvar dekorasyonu alanında kalite ürün ve hizmeti sizlere sunuyor. Rupe taş kaplama ile çevrenizi değiştirerek, doğal görünümü ile gün içerisinde stresinizi alacak duvar kaplama çeşitleridir. Rupe kültür taşı fiyatları, dekoratif taş uygulama ve ürünleri ile ilgili bilgi için dekoratif taş kaplama firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaplama Alanı
İstenilen m² alanlarınca
Derz Ölçüsü
0.5 – 1 cm
Ağırlık (kg / m²)
~ 25-30 kg / m²
Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti
Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi
Montaj
İdeal kıvamlı bağlayıcı harç
Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı
Kalınlık
~ 1 – 2,5 cm
UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez
Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez
Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

DERZ modelleri

Seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..