Volga Taş Kaplama

Volga Kültür Taşı

Volga kültür taşı, Volga taşı olarak da bilinir. Yeni ve eskinin dokusunu tasarımıyla birleştirirken, modern görünümü ile Kültür taşı Volga son derece dekoratif duvar taş kaplama ürünleridir. Yaşam alanlarınıza harika ve doğal motiflere katacak kültür taşı uygulama çeşitlerimiz ile geçmişi ortamlarınıza taşıyoruz. Volga dekoratif kültür taşları, doğal patlatma taşlara göre daha uygun ve uzun ömürlü, yıllar sonra bile bakım gerektirmeyen dekoratif taş kaplama ürünleridir. Volga Kültür Taşı Uygulamaları her mekana ve dekorunuza uygun konsept duvar dekorasyon malzemesidir.

Volga Kültür Taşı Uygulama

Kültür taşı Volga Sena Mimarlık uygulamalarımız

Volga Kültür Taşı Çeşitleri

Volgataş kaplama 3 adet renge sahip

Volga Taş Kaplama

Dekoratif taş duvar kaplama çeşitleri için kalite ve uygun hizmeti siz değerli müşterileri ile buluşturan Sena Mimarlık diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz. Volga dekoratif kültür taşı duvar kaplama fiyatları dekoratif taş uygulama ve ürünleri ile ilgili bilgi için dekoratif taş kaplama firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tabula kültür taşı fiyatları, dekoratif taş uygulama ve ürünleri ile ilgili bilgi için dekoratif taş kaplama firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaplama Alanı
İstenilen m² alanlarınca
Derz Ölçüsü
0.5 – 1 cm
Ağırlık (kg / m²)
~ 25-30 kg / m²
Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti
Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi
Montaj
İdeal kıvamlı bağlayıcı harç
Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı
Kalınlık
~ 1 – 2,5 cm
UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez
Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez
Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

DERZ modelleri

Seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..