Doğal Kültür Tuğlası

Doğal Tuğla Kaplama

Kültür tuğlası modellerimizden Doğal Tuğla, coğrafyamızda tercih edilen kerpiç tuğlanın kültürlenmiş halidir.  Yapı sektöründe kullanılan tuğla örmelerin kültür tuğlası olarak üretilen modelidir. Doğal tuğla modeli kültür tuğlalarımız ile tuğlanın izlerini duvarlarınıza yansıtın. Zengin renk ve desen seçeneği ile kültür tuğlaları dekorunuza uygun konsept duvar dekorasyon malzemesi arayanların favori tercihidir. 

Doğal Tuğla Uygulama

Doğal kültür tuğlası Sena Mimarlık uygulamalarımız

Barok Tuğla Kaplama Çeşitleri

Barok kültür tuğlası ürünümüz 13 adet modeline sahip.

Doğal Kültür Tuğlası Nedir ?

Restorant cafe ofis ve mağazalar için son derece dekoratif ürünlerdir. Doğal kültür tuğlası kaliteli yapısı ve formülü sayesinde yıllarca bakım gerektirmeden kullanılabilir. Uzun yıllar deformasyon göstermez. Doğal kültür tuğlası uygulama ile ürün siparişinizin yanında uygulama talebinde de bulunabilirsiniz. Doğal tuğla fiyatları ve doğal tuğla çeşitleri hakkında daha fazla bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaplama Alanı
İstenilen m² alanlarınca
Derz Ölçüsü
0.5 – 1 cm
Ağırlık (kg / m²)
~ 25-30 kg / m²
Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti
Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi
Montaj
İdeal kıvamlı bağlayıcı harç
Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı
Kalınlık
~ 1 – 2,5 cm
UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez
Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez
Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

DERZ modelleri

Seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..