Everest Taş Kaplama

Everest Kültür Taşı

Kültür Taşı Everest, Everest taşı, dekoratif duvar taş kaplama malzemesidir. Everest kültür taşları doğal taş, patlatma taş görünümlü duvar kaplama dekorasyon ürünüdür. Köşeli ve iri yapısı güçlü yapı vurgusunu verebilmek için üretildi. Eski çağ kale yapılarının, yıllara meyan okuyan ve asil güçlü duvarlarını havasını mekanlarınız taşıyor. Everest dekoratif kültür taşları, doğal patlatma taşlardan daha ekonomik ve uyumludur. Ev, ofis, kafeterya, restoranlar ve avmler için son derece dekoratif duvar kaplama malzemeleridir.

Everest Kültür Taşı Çeşitleri

Everest taş kaplama 3 adet renge sahip

Everest Harman Taş Kaplama

Sena Mimarlık kültür taşı imalatı firması, iç dış dekorasyon ürünleri alanındaki tecrübe ve kalitesini duvar taş kaplama ürünleriyle de göstererek, siz müşterilerine zengin ürün ve uygulama portföyü sunar. Everest kültür taşı kaplama çeşitlerine ürün sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz. Everest kültür taşı fiyat ve özellikleri hakkında bizim ile iletişime geçerek bilgi alabilirisiniz.

Kaplama Alanı
İstenilen m² alanlarınca
Derz Ölçüsü
0.5 – 1 cm
Ağırlık (kg / m²)
~ 25-30 kg / m²
Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti
Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi
Montaj
İdeal kıvamlı bağlayıcı harç
Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı
Kalınlık
~ 1 – 2,5 cm
UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez
Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez
Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

DERZ modelleri

Seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..