Farm Taş Kaplama

Farm Kültür Taşı

Dekoratif duvar taş kaplama modellerinden Farm Kültür Taşı, Farm Taşı doğal ve aynı zamanda modern görünümüyle gözlere hitap eden taş kaplama ürünleridir. Köşeli ve iri yapısı güçlü yapı vurgusunu verebilmek için üretildi. Yaşam alanlarınıza harika motifler katacak kültür taşı Farm modelleri ile yaşam alanlarınıza hava katar. Farm dekoratif kültür taşları, doğal patlatma taşlara göre daha uygun ve uzun ömürlü, yıllar sonra bile bakım gerektirmeyen dekoratif taş kaplama ürünleridir.

Farm Kültür Taşı Çeşitleri

Farm taş kaplama 3 adet renge sahip

Farm Harman Taş Kaplama

Farm Kültür Taşı Uygulamaları şık ve dekoratif ev, ofis, kafeterya, amv, iş yerleri iç ve dış duvar kaplama ürünleridir. Farm duvar taşı kaplama ürünün 6 adet renk seçeneğinin bulunmasının yanında Türkiye’nin kaliteli ve uygun hizmet anlayışıyla müşterilerine suan Sena Mimarlık Farm kültür taşı imalatı firmasının zengin duvar taş kaplama ürünlerini inceleyebilirisiniz.

Kaplama Alanı
İstenilen m² alanlarınca
Derz Ölçüsü
0.5 – 1 cm
Ağırlık (kg / m²)
~ 25-30 kg / m²
Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti
Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi
Montaj
İdeal kıvamlı bağlayıcı harç
Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı
Kalınlık
~ 1 – 2,5 cm
UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez
Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez
Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

DERZ modelleri

Seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..