Roldos Taş Kaplama

Roldos Kültür Taşı

Roldos kültür taşı, Roldos taşı olarak da bilinir. Yeni ve eskinin dokusunu tasarımıyla birleştirirken, modern görünümü ile Kültür taşı Roldos son derece dekoratif duvar taş kaplama ürünleridir. Yaşam alanlarınıza harika ve doğal motiflere katacak kültür taşı uygulama çeşitlerimiz ile geçmişi ortamlarınıza taşıyoruz. Roldos dekoratif kültür taşları, doğal patlatma taşlara göre daha uygun ve uzun ömürlü, yıllar sonra bile bakım gerektirmeyen dekoratif taş kaplamaürünleridir. Roldos Kültür Taşı Uygulamaları her mekana ve dekorunuza uygun konsept duvar dekorasyon malzemesidir.

Roldos Kültür Taşı Çeşitleri

Roldos taş kaplama 5 adet renge sahip

Roldos Taş Kaplama

Dekoratif taş duvar kaplama çeşitleri için kalite ve uygun hizmeti siz değerli müşterileri ile buluşturan Sena Stone diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz. Roldos dekoratif kültür taşı duvar kaplama fiyatları dekoratif taş uygulama ve ürünleri ile ilgili bilgi için dekoratif taş kaplama firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Roldos kültür taşı fiyatları, dekoratif taş uygulama ve ürünleri ile ilgili bilgi için dekoratif taş kaplama firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaplama Alanı
İstenilen m² alanlarınca
Derz Ölçüsü
0.5 – 1 cm
Ağırlık (kg / m²)
~ 25-30 kg / m²
Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti
Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi
Montaj
İdeal kıvamlı bağlayıcı harç
Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı
Kalınlık
~ 1 – 2,5 cm
UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez
Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez
Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

DERZ modelleri

Seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..