Roughast Beton Duvar Paneli

Roughast Beton Panel

Roughast Beton Panel, brüt beton görünümlü, fiberglass dekoratif duvar paneli dir. Beton panel Roughast panel dekoratif amaçlı tavan kaplama ve duvar kaplama uygulamalarında sıkça tercih edilir. Beton Görünümlü Roughast Panel cafe, restoran, ofis, mağaza ve evleriniz için son derece dekoratif görünüme sahip ve modern görünümü ile tasarım harikası ürünlerdir. Modern yapıların görünümünü Roughast brüt beton panel ile siz de mekanlarınıza taşıyabilirsiniz. Hafif ve sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar dokusu bozulmadan ve bakım gerektirmeden kullanılabilir.

Roughast Beton Panel Uygulama

Roughast beton görünümlü duvar paneli uygulamalarımız

Roughast Beton Kaplama Çeşitleri

Roughast dekoratif Beton duvar panel ürünümüz 3 adet modeline sahip.

Roughast Beton Panel Kaplama

Beton paneller ortalama 125×330 cm ölçülerinde olmakla birlikte modele göre değişkenlik gösterir ve düz plakalardan oluştur. Beton duvar panelleri vida ile monte edilir ve demonte dir. İstenildiğinde sökülüp başka bir duvar yüzeyine Roughast Panel Kaplama yapabilirsiniz. Sena Mimarlık Beton panel uretici ve beton panel kaplama uygulama firmasıdır. Beton panel duvar kaplama fiyatları, uygulama ve sipariş bilgileri için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Panel Ölçüleri
135×330 cm

Derz Ölçüsü

Panel Kaplama Alanı
3,64 m²

Ağırlık (kg / m²)
~ 5-7 kg / m²

Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti

Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi

Montaj
Çivi Tabancası veya Vidalama

Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı

Kalınlık
~ 1 – 3,5 cm

UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez

Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez

Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

Roughast Beton Panel, Roughast panel duvar kaplama fiyatları ? Roughast beton panel fiyatları ne kadardır ? Roughast beton görünümlü panel nedir ? Tavan duvar beton panel kaplama nasıl yaptırabilirim ? gibi konularda bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.