Roughast Loft Beton Duvar Paneli

Roughast Loft Beton Panel

Polyester, fiberglass ve mastik yapılı Roughast Loft Beton Panel modern beton duvar dokusu ortamınızda farklı bir atmosfer etkisi sağlar. Beton Panel Roughast Loft özgün ve zarif detaylarıyla mekanlarına country bir tarz katmak isteyenlerin rahatlık tercih edebileceği bir Beton Panel Kaplama modelidir. Beton Paneller ile duvarlarınızı klasik etkilerinden kurtarıp daha tasarım harikası görünümler sunar. Sena Mimarlık duvar dekorasyon ürünlerinden Beton görünümlü panel Roughast Loft renk seçeneği ve onlarda diğer dekoratif duvar kaplama modelleri ile sizlere aradığınız mekan atmosferlerinizi yakalamanız için zengin seçenekler sunar.

Roughast Loft Beton Panel Uygulama

Roughast Loft beton görünümlü duvar paneli uygulamalarımız

Roughast Loft Beton Kaplama Çeşitleri

Roughast Loft dekoratif Beton duvar panel ürünümüz 2 adet modeline sahip.

Roughast Loft Beton Panel Kaplama

Roughast Loft dekoratif panel ortamınızda farklı bir asalet duygusunu hakim kılar.Beton paneller ortalama 125×330 cm ölçülerinde olmakla birlikte modele göre değişkenlik gösterir ve düz plakalardan oluşur. Vidalanarak monte edilen dekoratif duvar panelleri hafif yapısı sayesinden duvar yüzeyine ağırlık vermez ve dilerseniz başka bir yüzeye Roughast Loft beton panel kaplama yapabilirsiniz. Roughast Loft beton panel fiyatları, dekoratif beton panel uygulama ve ürünleri ile ilgili bilgi için Sena Mimarlık dekoratif beton panel üretim firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Panel Ölçüleri
135×330 cm

Derz Ölçüsü

Panel Kaplama Alanı
3,64 m²

Ağırlık (kg / m²)
~ 5-7 kg / m²

Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti

Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi

Montaj
Çivi Tabancası veya Vidalama

Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı

Kalınlık
~ 1 – 3,5 cm

UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez

Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez

Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

Roughast Loft Beton Panel, Roughast Loft panel duvar kaplama fiyatları ? Roughast Loft beton panel fiyatları ne kadardır ? Roughast Loft beton görünümlü panel nedir ? Tavan duvar beton panel kaplama nasıl yaptırabilirim ? gibi konularda bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.