Wood Beton Duvar Paneli

Wood Beton Panel

Wood beton panel, ferre panel gün içerisinde stresinizi alacak, mekanlarınızın çevresini değiştirecek dekoratif duvar kaplama, duvar paneli dir. Modern yapılarda gördüğünüz beton dokusunu yeniden tasarlayarak ihtişamlı ve estetik görünümü Beton Paneller ile mekanlarınıza taşıyoruz. Beton Panel Wood dekoratif duvar panelleri uzun yıllar bakım gerektirmeden ve deforme olmadan kullanılabilir. Beton dokulu panel Wood, ortalama 125x330cm ölçülerinde olmakla birlikte modele göre ölçüler değişmektedir.

Wood Beton Panel Uygulama

Wood beton görünümlü duvar paneli uygulamalarımız

Wood Beton Kaplama Çeşitleri

Wood dekoratif Beton duvar panel ürünümüz 2 adet modeline sahip.

Wood Beton Panel Kaplama

Beton görünümlü duvar panelleri fiberglass, polyester ve mastik yapılı, düz plakalara halindedir. Vidalama ile monte edilen duvar dekorasyon ürünüdür. Wood panel 2 adet seçeneğine sahip. Duvarın klasik görünümünden yorulup, farklı bir atmosfer arayanlar için Sena Mimarlık üretimi dekoratif duvar panelleri zengin renk ve desen çeşitleriyle size en uygun konseptinizi oluşturun. Wood beton panel fiyatları, dekoratif beton panel uygulama ve ürünleri ile ilgili bilgi için Sena Mimarlık dekoratif beton panel üretim firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Panel Ölçüleri
135×330 cm

Derz Ölçüsü

Panel Kaplama Alanı
3,64 m²

Ağırlık (kg / m²)
~ 5-7 kg / m²

Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti

Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi

Montaj
Çivi Tabancası veya Vidalama

Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı

Kalınlık
~ 1 – 3,5 cm

UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez

Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez

Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

Wood Beton Panel, Wood panel duvar kaplama fiyatları ? Wood beton panel fiyatları ne kadardır ? Wood beton görünümlü panel nedir ? Tavan duvar beton panel kaplama nasıl yaptırabilirim ? gibi konularda bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.