Encofrado Ahşap Duvar Paneli

Encofrado Ahşap Panel

Encofrado Ahşap Panel, doğal ahşap görünümlü, fiberglass dekoratif duvar paneli dir. Ahşap panel Encofrado panel dekoratif amaçlı tavan kaplama ve duvar kaplama uygulamalarında tercih edilir. Modern yapıların görünümünü Encofrado brüt Ahşap panel ile siz de mekanlarınıza taşıyabilirsiniz. Doğal halinin insanda yarattığı duygusal dengeleme etkisi size de yansıyacaktır. Ahşap Görünümlü Encofrado Panel cafe, restoran, ofis, mağaza ve evleriniz için son derece dekoratif görünüme sahip ve modern görünümü ile tasarım harikası ürünlerdir.

Encofrado Ahşap Panel Uygulama

Encofrado Ahşap görünümlü duvar paneli uygulamalarımız

Encofrado Ahşap Kaplama Çeşitleri

Encofrado dekoratif Ahşap duvar paneli ürünümüzün 5 adet rengi seçeneği vardır.

Encofrado Ahşap Panel Kaplama

Hafif ve sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar dokusu bozulmadan ve bakım gerektirmeden kullanılabilir. Ahşap paneller ortalama 125×330 cm ölçülerinde olmakla birlikte modele göre değişkenlik gösterir ve düz plakalardan oluştur. Ahşap duvar panelleri vida ile monte edilir ve demonte dir. İstenildiğinde sökülüp başka bir duvar yüzeyine Encofrado Panel Kaplama yapabilirsiniz. Sena Mimarlık Ahşap panel üretici ve Ahşap panel kaplama uygulama firmasıdır. Ahşap panel duvar kaplama fiyatları, uygulama ve sipariş bilgileri için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Panel Ölçüleri
135×330 cm

Derz Ölçüsü

Panel Kaplama Alanı
3,64 m²

Ağırlık (kg / m²)
~ 5-7 kg / m²

Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti

Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi

Montaj
Çivi Tabancası veya Vidalama

Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı

Kalınlık
~ 1 – 3,5 cm

UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez

Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez

Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

Encofrado Ahşap Panel, Encofrado panel duvar kaplama fiyatları ? Encofrado Ahşap panel fiyatları ne kadardır ? Encofrado Ahşap görünümlü panel nedir ? Tavan duvar ahşap panel kaplama nasıl yaptırabilirim ? gibi konularda bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.