Volantis Taş Kaplama

Volantis Kültür Taşı

Dekoratif duvar taş kaplama modeli olan, Volantis Kültür Taşı, Volantis Taşı kum taşı dokusu ve düzensiz geometrik özgün bir görüntüye sahiptir. Kültür Taşı Volantis ürünün 3 adet renk seçeneği bulunuyor.Volantis taş duvar kaplama yıllar sonra bile renk dokusundan taviz vermeden, bakım gerektirmeden yıllara meydan okuyabilir. Kültür taşı kaplama kullanılan ürün ve uygulama şeklinin önemli olduğu bir alandır. Uzman ekip ve kaliteli ürün tercih edilmez ise istenilen estetik doku ve görünüm elde edilemeyebilir.

Volantis Kültür Taşı Çeşitleri

Volantis taş kaplama 3 adet renge sahip

Volantis Taş Kaplama

Sena Stone Volantis kültür taşı imalatı, duvar dekorasyonu alanında kalite ürün ve hizmeti sizlere sunuyor. Volantis taş kaplama ile çevrenizi değiştirerek, doğal görünümü ile gün içerisinde stresinizi alacak duvar kaplama çeşitleridir. Volantis  us kültür taşı fiyatları, dekoratif taş uygulama ve ürünleri ile ilgili bilgi için dekoratif taş kaplama firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaplama Alanı
İstenilen m² alanlarınca
Derz Ölçüsü
0.5 – 1 cm
Ağırlık (kg / m²)
~ 25-30 kg / m²
Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti
Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi
Montaj
İdeal kıvamlı bağlayıcı harç
Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı
Kalınlık
~ 1 – 2,5 cm
UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez
Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez
Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

DERZ modelleri

Seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..