Asur Tuğla Duvar Paneli

Asur Tuğla Panel

Asur tuğla panel, piedra panel çevrenizi değiştirecek, gün içerisinde stresinizi alacak doğal görünümlü dekoratif duvar kaplama panelidir. Doğal tuğlaların ihtişamlı ve estetik görünümünü mekanlarınıza getiren tuğla duvar paneli ile doğanın insanda yarattığı duygusal dengeleme etkisi size de yansıyacaktır. Ortaçağ tuğla mimarisini yansıtan görünümleriyle piedra tuğla paneller uzun yıllar bakım gerektirmeden doğal dokusu bozulmayan duvar tuğla kaplama malzemesidir. Tuğla görünümlü panel Asur, ortalama 125x330cm ölçülerinde olmakla birlikte modele göre ölçüler değişmektedir.

Asur Tuğla Kaplama Çeşitleri

Asur dekoratif Tuğla duvar panel ürünümüz 7 adet modeline sahip.

Asur Tuğla Panel Kaplama

Tuğla duvar panelleri fiberglass, polyester ve mastik yapılı, düz plakalara halindedir. Vidalama ile monte edilen duvar dekorasyon ürünüdür. Asur panel 6 adet seçeneğine sahip. Duvarın klasik görünümünden yorulup, farklı bir atmosfer arayanlar için Sena Mimarlık üretimi dekoratif duvar panelleri zengin renk ve desen çeşitleriyle size en uygun konseptinizi oluşturun. Asur tuğla panel fiyatları, dekoratif tuğla panel uygulama ve ürünleri ile ilgili bilgi için Sena Mimarlık dekoratif tuğla panel üretim firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Panel Ölçüleri
135×330 cm

Derz Ölçüsü

Panel Kaplama Alanı
3,64 m²

Ağırlık (kg / m²)
~ 5-7 kg / m²

Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti

Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi

Montaj
Çivi Tabancası veya Vidalama

Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı

Kalınlık
~ 1 – 3,5 cm

UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez

Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez

Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

Asur tuğla panel duvar kaplama fiyatları ? Asur tuğla panel fiyatları ne kadardır ? Fiberglasa tuğla panel nedir ? Taş panel kaplama nasıl yaptırabilirim ? gibi konularda bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.