Ladrillo Scritto Tuğla Panel

Ladrillo Scritto Tuğla Panel

Ladrillo Scritto tuğla panel, Ladrillo panel doğal tuğla görünümlü dekoratif duvar duvar panelidir. Mekanlarına estetik bir tarz katmak isteyenlerin tercihi Tuğla Duvar Paneli Ladrillo Scritto, duvarın klasik etkilerinden uzaklaşmak, daha farklı bir atmosfer ortaya çıkarmak isteyenler için. Duvar tuğla panel kaplama fiberglass ve polyester ile imal edilmiş, dekoratif duvar panelleridir. Antik eliptik ve yıllanmış hatlarını, uygulandığı ortama taşımakta olan Ladrillo Scritto dekoratif panel mekanunuzda farklı bir asalet duygusunu hakim kılıyor.

Ladrillo Scritto Tuğla Panel Uygulama

Tuğla Panel Ladrillo Scritto Sena Mimarlık uygulamalarımız

Ladrillo Tuğla Kaplama Çeşitleri

Ladrillo dekoratif Tuğla duvar panel ürünümüz 5 adet modeline sahip.

Ladrillo Scritto Tuğla Panel Kaplama

Tuğla paneller ortalama 125×330 cm ölçülerinde olmakla birlikte modele göre değişkenlik gösterir ve düz plakalardan oluşur. Vidalanarak monte edilen dekoratif duvar panelleri hafif yapısı sayesinden duvar yüzeyine ağırlık vermez ve dilerseniz başka bir yüzeye Ladrillo tuğla panel kaplama yapabilirsiniz. Ladrillo tuğla panel fiyatları, dekoratif tuğla panel uygulama ve ürünleri ile ilgili bilgi için Sena Mimarlık dekoratif tuğla panel üretim firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Panel Ölçüleri
135×330 cm

Derz Ölçüsü

Panel Kaplama Alanı
3,64 m²

Ağırlık (kg / m²)
~ 5-7 kg / m²

Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti

Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi

Montaj
Çivi Tabancası veya Vidalama

Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı

Kalınlık
~ 1 – 3,5 cm

UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez

Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez

Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

Ladrillo tuğla panel duvar kaplama fiyatları ? Ladrillo tuğla panel fiyatları ne kadardır ? Fiberglasa tuğla panel nedir ? Taş panel kaplama nasıl yaptırabilirim ? gibi konularda bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.