Pangolin Taş Panel

Pangolin Taş Panel

Yaşam alanlarınıza harika motifler katacak Pangolin taş panel, Pangolin panel dekorunuza uygun konsept bir duvar dekorasyon malzemesidir. Pangolin duvar kaplama ürünün 6 adet renk seçeneği bulunuyor. Duvarın klasik etkilerinden yorulup, farklı bir atmosfer arayanlar için. Taş Panel Pangolin doğal taş görünümlü, polyester, fiberglass duvar kaplama paneli dir. Taş paneller ortalama 125×330 cm ölçülerinde olmakla birlikte modele göre değişkenlik gösterir ve düz plakalardan oluşur.

Pangolin Taş Panel Uygulama

Taş Panel Pangolin Sena Stone uygulamalarımız

Pangolin Taş Kaplama Çeşitleri

Pangolin dekoratif taş duvar panel ürünümüz 3 adet modeline sahip.

Pangolin Taş Panel Kaplama

Vidalanarak monte edilen dekoratif duvar panelleri hafif yapısı sayesinden duvar yüzeyine ağırlık vermez. Pangolin taş görünümlü panel yıllar sonra bile bakım gerektirmeden kullanılabilir. Ayrıca taş duvar panelleri demonte dir. Dilerseniz söküp başka bir yüzeye Pangolin taş panel kaplama yapabilirsiniz. Sena Stone Taş panel üretici ve taş panel kaplama uygulama firmasıdır. Taş panel duvar kaplama fiyatları, uygulama ve sipariş bilgileri için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Panel Ölçüleri
135×330 cm
 
Derz Ölçüsü
 
Panel Kaplama Alanı
3,64 m²
 
Ağırlık (kg / m²)
~ 5-7 kg / m²
 
Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti
 
Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi
 
Montaj
Çivi Tabancası veya Vidalama
 
Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı
 
Kalınlık
~ 1 – 3,5 cm
 
UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez
 
Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez
 
Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

Pangolin taş panel duvar kaplama fiyatları ? Pangolin taş panel fiyatları ne kadardır ? Fiberglass taş panel nedir ? Taş panel kaplama nasıl yaptırabilirim ? gibi konularda bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.