Pizarra Taş Panel

Pizarra Taş Panel

Yaşadığınız ortama harika nüanslar katacak Pizarra taş panel, Pizarra panel ortamlarınıza uygun konsept bir duvar dekorasyon ürünüdür Pizarra duvar kaplama ürünün 5 adet renk türü bulunuyor. Duvarın klasik modelinden yorulup, farklı bir atmosfer aramakta olanlar için Taş Panel Pizarra doğal taş görünümlü, polyester, fiberglass duvar kaplama paneli dir. Taş paneller ortalama 125×330 cm ölçülerinde olmakla beraber modele göre değişkenlik gösterir ve düz plakalardan oluşur.

Pizarra Taş Kaplama Çeşitleri

Pizarra dekoratif taş duvar panel ürünümüz 5 adet modeline sahip.

Pizarra Taş Panel Kaplama

Vidalanarak monte edilen dekoratif duvar panelleri hafif yapısı sayesinden duvar yüzeyine ağırlık vermez. Pizarra taş görünümlü panel yıllar sonra bile bakım gerektirmeden kullanılabilir. Ayrıca taş duvar panelleri demonte dir. Dilerseniz söküp başka bir yüzeye Pizarra taş panel kaplama yapabilirsiniz. Sena Stone Taş panel üretici ve taş panel kaplama uygulama firmasıdır. Taş panel duvar kaplama fiyatları, uygulama ve sipariş bilgileri için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Panel Ölçüleri
135×330 cm
Derz Ölçüsü
Panel Kaplama Alanı
3,64 m²
Ağırlık (kg / m²)
~ 5-7 kg / m²
Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti
Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi
Montaj
Çivi Tabancası veya Vidalama
Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı
Kalınlık
~ 1 – 3,5 cm
UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez
Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez
Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

Pizarra taş panel duvar kaplama fiyatları ? Pizarra taş panel fiyatları ne kadardır ? Fiberglasa taş panel nedir ? Taş panel kaplama nasıl yaptırabilirim ? gibi konularda bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.