Decreption Taş Duvar Panelleri

Decreption Taş Panel

Decreption taş panel, Decreption panel doğal taş görünümlü dekoratif duvar kaplama paneli dir. Mekanlarına country bir tarz katmak isteyenlerin tercihi Taş Duvar Paneli Decreption, duvarın klasik etkilerinden uzaklaşmak, farklı bir atmosfer yaratmak isteyenler için. Duvar taş panel kaplama fiberglass ve polyester, mastik ile üretilen ve taş tozuyla dekore edilmiş dekoratif duvar panelleri dir. Kuvars taşının keskin ve yıllanmış hatlarını, uygulandığı mekana taşıyan Decreption dekoratif panel ortamınızda farklı bir asalet duygusunu hakim kılıyor.

Decreption Taş Panel Uygulama

Taş Panel Decreption Sena Mimarlık uygulamalarımız

Decreption Taş Panel Uygulama

Decreption dekoratif duvar panelleri uygulamalarımız

Canyon Taş Panel Kaplama

Taş paneller ortalama 125×330 cm ölçülerinde olmakla birlikte modele göre değişkenlik gösterir ve düz plakalardan oluşur. Vidalanarak monte edilen dekoratif duvar panelleri hafif yapısı sayesinden duvar yüzeyine ağırlık vermez ve dilerseniz başka bir yüzeye Decreption taş panel kaplama yapabilirsiniz. Decreption taş panel fiyatları, dekoratif taş panel uygulama ve ürünleri ile ilgili bilgi için Sena Mimarlık dekoratif taş panel üretim firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Panel Ölçüleri
135×330 cm

Derz Ölçüsü

Panel Kaplama Alanı
3,64 m²

Ağırlık (kg / m²)
~ 5-7 kg / m²

Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti

Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi

Montaj
Çivi Tabancası veya Vidalama

Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı

Kalınlık
~ 1 – 3,5 cm

UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez

Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez

Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

Decreption taş panel duvar kaplama fiyatları ? Decreption taş panel fiyatları ne kadardır ? Fiberglasa taş panel nedir ? Taş panel kaplama nasıl yaptırabilirim ? gibi konularda bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.