Piedra Taş Duvar Paneli

Piedra Taş Panel

Yaşam alanlarınıza harika motifler katacak Piedra taş panel, Piedra panel dekorunuza uygun konsept bir duvar dekorasyon malzemesidir. Piedra duvar kaplama ürünün 6 adet renk seçeneği bulunuyor. Duvarın klasik etkilerinden yorulup, farklı bir atmosfer arayanlar için. Taş Panel Piedra doğal taş görünümlü, polyester, fiberglass duvar kaplama paneli dir. Taş paneller ortalama 125×330 cm ölçülerinde olmakla birlikte modele göre değişkenlik gösterir ve düz plakalardan oluşur.

Piedra Taş Panel Uygulama

Taş Panel Piedra Sena Mimarlık uygulamalarımız

Piedra Taş Kaplama Çeşitleri

Piedra dekoratif taş duvar panel ürünümüz 7 adet modeline sahip.

Piedra Taş Panel Kaplama

Vidalanarak monte edilen dekoratif duvar panelleri hafif yapısı sayesinden duvar yüzeyine ağırlık vermez. Piedra taş görünümlü panel yıllar sonra bile bakım gerektirmeden kullanılabilir. Ayrıca taş duvar panelleri demonte dir. Dilerseniz söküp başka bir yüzeye Piedra taş panel kaplama yapabilirsiniz. Sena Mimarlık Taş panel uretici ve taş panel kaplama uygulama firmasıdır. Taş panel duvar kaplama fiyatları, uygulama ve sipariş bilgileri için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Panel Ölçüleri
135×330 cm

Derz Ölçüsü

Panel Kaplama Alanı
3,64 m²

Ağırlık (kg / m²)
~ 5-7 kg / m²

Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti

Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi

Montaj
Çivi Tabancası veya Vidalama

Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı

Kalınlık
~ 1 – 3,5 cm

UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez

Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez

Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

Piedra taş panel duvar kaplama fiyatları ? Piedra taş panel fiyatları ne kadardır ? Fiberglasa taş panel nedir ? Taş panel kaplama nasıl yaptırabilirim ? gibi konularda bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.