Wood Ahşap Duvar Paneli

Wood Ahşap Panel

Wood ahşap panel, Wood panel gün içerisinde stresinizi alacak, mekanlarınızın çevresini değiştirecek dekoratif duvar kaplama, Wood duvar paneli dir. Tarihi yapılarda gördüğünüz ahşap dokusunu yeniden tasarlayarak ihtişamlı ve estetik görünümlü Wood Ahşap Paneller ile mekanlarınıza taşıyoruz. Ahşap Panel Wood dekoratif duvar panelleri uzun yıllar bakım gerektirmeden ve deforme olmadan kullanılabilir. Ahşap dokulu panel Wood, ortalama 125x330cm ölçülerinde olmakla birlikte modele göre ölçüler değişmektedir.

Wood Ahşap Panel Uygulama

Wood Ahşap görünümlü duvar paneli uygulamalarımız

Wood Ahşap Kaplama Çeşitleri

Wood dekoratif Ahşap duvar paneli ürünümüzün 9 adet rengi seçeneği vardır.

Wood Ahşap Panel Kaplama

Ahşap görünümlü duvar panelleri fiberglass, polyester ve mastik yapılı, düz plakalara halindedir. Vidalama ile monte edilen duvar dekorasyon ürünüdür. Wood panel 6 adet seçeneğine sahip. Duvarın klasik görünümünden yorulup, farklı bir atmosfer arayanlar için Sena Mimarlık üretimi dekoratif duvar panelleri zengin renk ve desen çeşitleriyle size en uygun konseptinizi oluşturun. Wood ahşap panel fiyatları, dekoratif ahşap panel uygulama ve ürünleri ile ilgili bilgi için Sena Mimarlık dekoratif ahşap panel üretim firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Panel Ölçüleri
135×330 cm

Derz Ölçüsü

Panel Kaplama Alanı
3,64 m²

Ağırlık (kg / m²)
~ 5-7 kg / m²

Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti

Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi

Montaj
Çivi Tabancası veya Vidalama

Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı

Kalınlık
~ 1 – 3,5 cm

UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez

Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez

Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

Wood Ahşap Panel, Wood panel duvar kaplama fiyatları ? Wood Ahşap panel fiyatları ne kadardır ? Wood Ahşap görünümlü panel nedir ? Tavan duvar ahşap panel kaplama nasıl yaptırabilirim ? gibi konularda bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.