Legno Ahşap Duvar Paneli

Legno Ahşap Panel

Yaşam alanlarınıza harika motifler katacak Legno ahşap panel, Legno panel dekorunuza uygun konsept bir duvar dekorasyon malzemesidir. Legno duvar kaplama ürünün 6 adet renk seçeneği bulunuyor. Duvarın klasik etkilerinden yorulup, farklı bir atmosfer arayanlar için. Ahşap Panel Legno doğal ahşap görünümlü, polyester, fiberglass duvar kaplama paneli dir. Ahşap paneller ortalama 125×330 cm ölçülerinde olmakla birlikte modele göre değişkenlik gösterir ve düz plakalardan oluşur.

Legno Ahşap Panel Uygulama

Legno Ahşap görünümlü duvar paneli uygulamalarımız

Legno Ahşap Kaplama Çeşitleri

Legno dekoratif Ahşap duvar paneli ürünümüzün 2 adet rengi seçeneği vardır.

Legno Ahşap Panel Kaplama

Vidalanarak monte edilen dekoratif duvar panelleri hafif yapısı sayesinden duvar yüzeyine ağırlık vermez. Legno ahşap görünümlü panel yıllar sonra bile bakım gerektirmeden kullanılabilir. Ayrıca ahşap duvar panelleri demonte dir. Dilerseniz söküp başka bir yüzeye Legno ahşap panel kaplama yapabilirsiniz. Sena Mimarlık ahşap panel uretici ve ahşap panel kaplama uygulama firmasıdır. Ahşap panel duvar kaplama fiyatları, uygulama ve sipariş bilgileri için bizim ile iletişime geçebilirsiniz

Panel Ölçüleri
135×330 cm

Derz Ölçüsü

Panel Kaplama Alanı
3,64 m²

Ağırlık (kg / m²)
~ 5-7 kg / m²

Ürün Garantisi
İç Cephede 15 Yıl – Dış Cephede 8 Yıl Garanti

Montaj Garantisi
5 Yıllık Montaj Garantisi

Montaj
Çivi Tabancası veya Vidalama

Boya/Renk Seçenekleri
Bayferrox Boya – Su Bazlı

Kalınlık
~ 1 – 3,5 cm

UV Dayanımı
Güneşten Etkilenmez

Neme Tepkisi
Su ve Nem Geçirmez

Yanmazlık
A2 Sınıfı Alev Almaz

Legno Ahşap Panel, Legno panel duvar kaplama fiyatları ? Legno Ahşap panel fiyatları ne kadardır ? Legno Ahşap görünümlü panel nedir ? Tavan duvar ahşap panel kaplama nasıl yaptırabilirim ? gibi konularda bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.